ادعای مضحک رسانه وهابیون:

فعالیت اینترنتی بسیجی‌ها؛ ساعتی هفت هزار تومان! نه جانم

هدف العربیه از حمله به بسیجیان، کاهش انگیزه آنان برای فعالیت در فضای مجازی، دلداری دادن به رسانه های ضدانقلاب و سیاه نمایی علیه نظام است.
 
 
به گزارش گرداب، رسانه پادشاهی عربستان ادعا کرد که بسیجی های ایرانی برای فعالیت در فضای مجازی ساعتی هفت هزار تومان پاداش دریافت می کنند.

شبکه "العربیه" وابسته به جریان وهابی آل سعود که پیش از این تلاش می‌کرد اخبار جهت‌دار و سیاهی از اوضاع سیاسی ایران منتشر کند، در تازه ترین دروغ پردازی ضد ایرانی خود مدعی شد: گروهی که عمدتا بسیجی هستند اقدام به راه اندازی وبلاگ و سایت و همچنین فعالیت هایی همچون هک سایت ها، ایمیل‌ها و هر آنچه که به مخالفان مربوط است می کنند.

سابقه فضاسازی رسانه ای العربیه علیه ایران به ابتدای تاسیس آن برمی گردد، اما شاید اوج تحرکات ضدایرانی العربیه در فتنه 88 بود که همگام با رسانه های غربی و ضد انقلاب سعی در ناآرام جلوه دادن وضعیت داخلی کشور و بزرگ نمایی اغتشاشات داشت.

 

اهتمام العربیه علیه ایران تا بدان جاست که حتی این رسانه حکومت عربستان، در مورد بلایای طبیعی درون ایران نیز دروغ را چاشنی اخبار خود می کند به طور مثال در مورد زلزله نسبتا خفیف سال گذشته در تربت حیدریه مدعی شد که 274 تن در این حادثه کشته شده اند در حالی که این زمین لرزه حتی یک کشته هم در بر نداشت.

برخی اخبار حاکی است این شبکه سعودی برنامه های ضد ایرانی را با مشارکت عناصری چون محسن مخملباف پخش می کند.

شبکه خبری العربیه که در سال 2003 و برای رقابت با دیگر شبکه های خبری عرب زبان منطقه کار خود را آغاز کرد، تنها شبکه خبری عرب زبان است که رژیم صهیونیستی به آن اعتماد دارد و اجازه پخش برنامه های آن را برای اسرای فلسطینی می دهد به طوری که در زندان های رژیم صهیونیستی، زندانیان فقط مجازند غیر از شبکه های عبری و صهیونیستی، العربیه را تماشا کنند! از این رو از سوی مسلمانان منطقه "العبریه" لقب گرفته است.

رسانه وابسته به عربستان سعودی که همواره تلاش دارد با هدف تضعیف موقعیت انقلابیون و ایران در منطقه، کوچکترین اخبار مربوط به ضدانقلابیون را با آب و تاب فراوان منتشر کند، سابقه طولانی در دروغ پردازی دارد که از جمله آنها می توان به ادعای فعالیت 40 هزار جاسوس ایران در منطقه، مرگ یکی از اعضای شورای نگهبان و انتشار اخباری در دفاع از حسنی مبارک رئیس جمهور مخلوع مصر اشاره کرد. همچنین جوانان مصری تا کنون چند بار به سیاست شبکه العربیه و اخبار جهت دار این رسانه در قبال تحولات و انقلاب مصر اعتراض کرده اند.

شبکه تلویزیونی العربیه که ارتباطات تنگاتنگی با شبکه بی‌بی‌سی انگلیس دارد، به وسیله استخبارات عربستان تاسیس و راه‌اندازی شده و از سوی دستگاه اطلاعاتی این کشور مدیریت، هدایت و حمایت می‌شود.

ادعای "پولی بودن فعالیت بسیجیان در اینترنت" به دنبال آن از سوی رسانه سعودی و سایر رسانه های ضد انقلاب دنبال می شود که با حضور وبلاگ نویسان بسیجی و متعهد در عرصه سایبری شاهد پاسخ به شبهات، مقابله با دروغ پردازی ضد انقلاب و کمتر شدن اخبار زننده در اینترنت بوده ایم.

برخی ناظران معتقدند که هدف العربیه از حمله به بسیجیان، کاهش انگیزه آنان برای فعالیت در فضای مجازی، دلداری دادن به رسانه های ضدانقلاب و سیاه نمایی علیه نظام است. از سوی دیگر حملات اخیر العربیه، نشانه موفقیت جهاد سایبری ایرانیان ارزیابی می شود.
«کافر همه را به کیش خود پندارد.»
 
منبع: جهان
 
/ 6 نظر / 28 بازدید
روح الامین

سلام چه خبرا چه عحب یادی از ما کردی خورشید از کدوم طرفا در اومده میگم همتون ناقلا شدید از همدیگه مطلب کش میرید دیگه ...احسنت بازم بهم سر بزنید نظر فراموش نشه

hec-malayer

جالب بود شیعه به روایت فرانسیس فوکویاما درسال ۱۹۸۶ یعنی دراوج پیروزی‌های رزمندگان اسلام درجبهه مقاومت علیه استکبار جهانی ، فرانسیس فوکویاما درکنفرانسی در اورشلیم تحت عنوان بازشناسی هویت شیعه که توسط صهیونیستها برگزارشد، گفت:« شیعه پرنده ایست که افق پروازش خیلی بالاتراز تیرهای ماست.پرنده ای که دوبال دارد: یک بال سبزویک بال سرخ. بال سبز این پرنده همان مهدویت و عدالتخواهی اوست.چون شیعه در انتظار عدالت به سرمی برد،امیدوار است وانسان امیدوارهم شکست ناپذیر است. او همچنین گفت: نمی‌توانید انسانی راتسخیر کنید که مدعی است کسی خواهد آمد که در اوج ظلم و جور، دنیا را پراز عدل و داد خواهد کرد. شیعه با این دو بال ، افق پروازش خیلی بالاست وتیرهای زهرآگین سیاسی، اقتصادی ،اجتماعی،فرهنگی ،اخلاقی و…به آن نمی‌رسد.» شاید این استدلال های قوی را از نظریه پردازان شیعه هم کم شنیده باشیم که فوکویاما به عنوان یکی از معماران نظریه های دنیای نو به زبان می آورد. در صورت تمایل بگید تا با هم تبادل لینک داشته باشیم

روح الامین

سلام من مخلص شما هم هستم تو ایام اربعین حسنی منو هم یادت نره التماس دعا اجرتون با حضرت امام حسن (ع)

بی قرار

سلام ممنون از لطفتون ... شماهم با افتخار پیوند زده شدید... موفق باشید[گل]

بی قرار

البته این بی همه چیزها نمیدونن که ما از خرج زن و بچه مون میزنیم و هزینه میکنیم برای حضور در فضای مجازی و کار فرهنگی

بیسیم چی

باسلام وخسته نباشید، ممنون ازمطالب بسیار زیباتون ،محتوای وبلاگتون عالیه.موفق باشید .یاعلی[گل]