یا علی قبر پرستویت کجاست؟آن گل صد برگ خوش بویت کجاست؟

در حریم فاطمیّه مرغ دل پر می زند

 


ناله از مظلومی زهرای اطهر می زند

 

السلام علیک یا فاطمة الزهرا

 

/ 4 نظر / 61 بازدید
بنيامين

با سلام به وبلاگ حاميان دولت ولايي نيز سر بزنيد. مطالب ما را با دقت بخوانيد و نظر دهيد. در صورت تمايل به همكاري و حمايت سايبري از گفتمان و عملكرد دولت، به ما اطلاع دهيد. به اميد پيروزي حق بر باطل

حواء

......00000000000000...... سر من از ناله من دور نیست لیک چشم و گوش را آن نور نیست تن ز جان و جان زتن مستور نیست لیک کس را دید جان مستور نیست آتش است این بانگ نای و نیست باد هر که این آتش ندارد نیست باد آتش عشق است کاندر نی فتاد جوشش عشق است کاندر می فتاد نی حریف هر که از یاری برید پرده هایش پرده های ما درید همچو نی زهری و تریاقی که دید همچو نی دمساز و مشتاقی که دید نی حدیث راه پر خون می کند قصه های عشق مجنون می کند محرم این هوش جز بیهوش نیست مر زبان را مشتری جز گوش نیست در غم ما روزها بیگاه شد روزها با سوزها همراه شد روزها گر رفت گو رو باک نیست تو بمان ای آنکه چون تو پاک نیست در نیابد حال پخته هیچ خام پس سخن کوتاه باید و السلام ......00000000000000...... سلام . . . .

شهدای گمنام

باسلام جشنواره ملی وبلاگ نویسی مبارزان سایبری ولایت شماهم باشرکت دراین جشنواره سنگری بشویددربرابردشمنان ولایت برای اطلاعات بیشتربه وبلاگ شهدای گمنام مراجعه فرمایید. منتظرحضورشمادرجشنواره ملی وبلاگ نویسی مبارزان سایبری هستیم باتشکر:دبیرخانه جشنواره.

شاپرک

یا فاطمه اشفعی لنا.... خوشحال میشم اگه به وبلاگم سر بزنی[گل]