جان تازه انقلاب با خطبه پرصلابت رهبر

 شعری زیبا در رسای فرمایشات رهبر عزیز امام خامنه ای در نماز جمعه مورخه 14/11/90  تهران

رهبرم قاطع سخن گفت و دلم را شاد کرد 

 قاطعانه لرزه بر اردوگه بیداد کرد

 با توکل بر عنایت ها و الطاف خدا

 در نماز جمعه چون جدش علی فریاد کرد

سرفرازم از خروش و اقتدار رهبرم

قدرت پوشالی دشمن همه بر باد کرد

 منبع:وبلاگ ' فرزند خاک '

 

بازتاب گسترده سخنان رهبر معظم انقلاب در رسانه های خارجی

رسانه های غربی با پوشش سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران از تاکید کشورمان بر فعالیت های صلح آمیز هسته ای و رویارویی با تحریم ها و تهدیدهاخبر دادند.

به گزارش زندگی، هنوز نماز جمعه این هفته به امامت مقام معظم رهبری به پایان نرسیده بود، که رسانه های خارجی به پوشش خبری آن پرداخته و این بیانات بازتابی گسترده یافت.
خبرگزاری فرانسه گزارش داد که رهبر ایران آمادگی این کشور را برای مقابله با تحریم ها و تهدیدهای غرب اعلام کرد. بر این اساس ایران به تحریم نفت و تهدید نظامی علیه خود پاسخ درخور و به موقع خواهد داد.
شبکه سعودی العربیه با تاکید بر بیانات رهبر انقلاب در مورد واکنش ایران به تهدیدهای نظامی غرب اخبار نمازجمعه امروز تهران را به طور کامل پوشش داد. این شبکه با رویکرد سعودی خود، تفسیر سخنان مقام معظم رهبری را موکول به حضور تحلیلگران خود کرد.
پایگاه روزنامه مصری الاهرام نیز به پوشش این خبر پرداخته و نوشت: آیت الله خامنه ای تاکید کرد ایران تسلیم فشارها نخواهد شد و تهدید ایران به ضرر آمریکا است. الاهرام همچنین از بی تاثیر بودن تحریمها علیه ایران خبر داد.
خبرگزاری آسوشیتدپرس با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در مورد خطر رژیم صهیونیستی برای منطقه از آمادگی ایران برای مقابله با این تهدید و کمک به گروههای مقاومت خبر داد. این خبرگزاری به نقل از رهبر انقلاب، رژیم صهیونیستی را غده ای سرطانی در منطقه دانست که باید از بین برود.
همچنین رویترز بخشهایی از سخنان رهبر معظم انقلاب را انعکاس داده و نوشت: ایران در مقابل فشارهای غرب بر سر برنامه هسته ای خود تسلیم نخواهد شد.
بر این اساس تحریم و حمله به ایران به زیان آمریکا خواهد بود و تغییری در اراده ایران برای دستیابی به فناوری هسته ای نخواهد داد.
در این گزارش همچنین به حمایت ایران از گروههای مقاومت در فلسطین و لبنان برای مقابله با رژیم صهیونیستی اشاره شده است
از سوی دیگر پایگاههای خبرپراکنی رژیم صهیونیستی نیز با پوشش سخنرانی رهبر معظم انقلاب نگرانی خود را از واکنش های ایران در برابر ادعاها و تهدیدهای اخیر مقامات این رژیم به نمایش گذاشتند.
هاآرتض نوشت: آمریکا و رژیم صهیونیستی از تهدید ایران آسیب خواهند دید.
وب سایت این روزنامه صهیونیستی در گزارش مفصلی به تشریح سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران پرداخت و از بی تاثیر بودن تلاش های غرب برای متوقف کردن برنامه هسته ای ایران از طریق اعمال تحریم و تهدید به جنگ خبر داد.
دقایقی پس از اتمام این سخنرانی نیز یدیعوت آحارونوت جمله "اسرائیل غده سرطانی است" را تیتر نخست خود کرد. این روزنامه صهیونیستی با نقل قول از رهبر ایران نوشت: جهان به زودی این غده سرطانی را قطع خواهد کرد.
در همین حال شبکه تلویزیونی الجزیره به پوشش اخبار سخنان رهبر معظم انقلاب پرداخته و فرازهایی از آن را در بخش های خبری خود منتشر کرد.
 
منبع خبر: زندگی نیوز

 

 

/ 6 نظر / 41 بازدید
surd

با سلام آدرس ويلاگ خواهرم حجابت....برادرم نگاهت از آدرس Efafezahra90.blogfa.com به آدرس Mahjoobin.blogfa.com تغيير نام يافت.

گمنام ولایی

سلام ممنون از لطفتون اگه دوست داشتید لوگوی ما رو توی وبلاگتون بذارید یا علی

گمنام ولایی

سلام ممنون از لطفتون اگه دوست داشتید لوگوی ما رو توی وبلاگتون بذارید یا علی

hmi

عالی بود خدا قوت